Šarkan tím na snehu

lyžujeme, snowboardujeme vo všetkých snehových  podmienkach od zjazdovky po najstrmšie žľaby 

 UČÍME deti aj dospelých od základov až po freeride v ťažkých podmienkach spojený so skialpinizmom 

...lyžujeme snowboardujeme ...učíme vo forme individuálných/skupinových lekcií a chystáme aj poriadne ski výlety

Nižšie  nájdete náš momentálny cenník výuky a aj informácie kam zaradiť dieťa, alebo samého seba do správnej skupiny-úrovne lyžovania / snowboardu, tiež tlačidlo na preklik -prihlásenie na aktuálnu ponuku.

V prípade, že máte aj vy nápady ako nás využiť ..ozvite sa ...budeme inšpirovaní. 


POĎ S NAMI VON

Počas zimnej sezóny sa snažíme využívať maximum z aktuálneho počasia a aktuálných podmienkach možnosti voľného pohybu za športom. 

Ponúkame viacero možnosti a to INDIVIDUÁLNA alebo SKUPINOVÁ VÝUKA, VÝJAZDY a KEMPY, SKI TOURING

Objavte s nami radosť zo ZIMY

PONÚKAME:

JEDNODŇOVÉ výjazdy, kde si užijeme celý deň lyžovania na jednom konkrétnom svahu - aktuálne ponuka RAKÚSKÝCH STREDÍSK s výbornými snehovými podmienkami. VIACDENNÝ KEMP v SLOVENSKÝCH STREDISKÁCH predstavuje 1- 3 dni aktívneho trénovania individuálne alebo v skupine. 

o ŠARKAN TÍME

šarkan Peter

Ja milujem lyžovanie, dá sa povedať skoro najviac zo všetkých športov a aj som sa mu v živote najviac venoval.

Začal som ako 4 ročný (čo v tej dobe bolo skôr výnimočné 1965) na Pezinskej Babe, kde som aj vyrastal..môj otec nainštaloval (že vraj) prvý vlek na Babe ..svoju motorku, namiesto zadného kolesa dal bubon ktorý navíjal lano... otec emigroval, ale lyžovať som neprestal ..opačne začal som pretekať za Lokomotívu Pezinok ..na Babe som bol stále :) Cez moje nohy prešli všetky možné typy lyží a som tomu nesmierne rád ...rozumiem lyžiam.

Postupne som jazdil viac a viac mimo zjazdoviek...ešte v dobe kedy sa slovo freeride ani nepoužívalo :) Svoju vášeň k športom som predal aj svojim dvom deťom a keďže sa narodili na prelome rokov 89/91 už sme spolu jazdili hlavne v Alpách a tak aj ostalo ... no pribudol skialpinizmus a ski túry, ktorým som sa začal venovať viac a viac. Posledné roky (skôr desaťročia :) jazdím hlavne freeride spojený so skialpom .Jazdím všetky možné aj nemožné terény najstrmšie žľaby nevynímajúc ...pokúšam sa Vždy jazdiť oblúky, nie šúchať sa na hranách dole :) preto som tak trocha iný ..ani zjazdovkový lyžiar, ani skialpinista ktorý nevie lyžovať ale vylezie na vrchol ... 

Jazdím vo všetkých snehoch (hlboký, zamrznutý, mokrý, naviaty ...) aj všetkých sklonoch a prostrediach.

V posledných rokoch aj učím lyžovať.

Od najmenších detí zo škôlky, až po dospelých, ktorí si chcú zlepšiť či už samotné lyžovanie, alebo sa posunúť k freeridu-jazdeniu vo voľnom teréne. Rád pomôžem aj menej skúsenejším záujemcom o skitúru...

aj snowboardujem ..začal som veľmi neskoro ..na snowboard som sa dostal vďaka snowkitingu, ktorý som najprv robil na lyžiach a až keď som začal skákať, tak som "pribral" aj snowboard ..ale to je už iný príbeh...

Ako povedala jedna 4 ročná slečna, ktorú sme chceli naučiť lyžovať, no nakoniec si to rozmyslela .. "mne sa to šmýka! .. ja dodám "mne sa to páči!"

Kate 

"Milujem tu voľnosť a pocit slobody na doske/lyžiach. Najviac je čerstvý pow-pow powder a to je niečo čo ťa vytiahne zo všedného dňa".  

Lyže striedam s doskou, závisí aký podklad práve mám a na čo mám chuť. Od 3 rokoch stojím na lyžiach a venujem zime veľa času. Zjazdovku pomaly ale isto strieda voľný štýl -tzv. Freeride, Splitboarding a Skialpinizmus. V neposlednom rade ak nie sú podmienky na bláznenie sa v čerstvom snehu, beriem bežky ako záložný plán, ktorý má vždy pobaví a poteší.

Mám dlhoročné skúsenosti v zahraničných školách ako inštruktorka snowboardu aj lyžovania , napríklad Švajčiarsko-Saas Fee, Taliansko - Pila d´Aosta, Corinthia, Rakúsko -Kaprun, Tauplitz, Saalbach, Slovenské hory - Jasná, Vysoké Tatry, Níze Tatry, Donovaly a tak.. hocikde to mám pojazdené.

Monika

na lyžiach ako doma ..vo všetkých terénoch  


....