Lyžiarský KEMP

ORAVICE - ROHÁČE SPÁLENA

1 až 3 DNI AKTÍVNEHO LYŽOVANIA

...lyžujeme snowboardujeme ...učíme vo forme skupinových/individuálných lekcií. Deti/dospelí sú zaradení podľa vekovej a úrovnovej schopnosti lyžovania/bordovania.

Nižšie nájdete náš momentálny cenník výuky a aj informácie kam zaradiť dieťa, alebo samého seba do správnej skupiny-úrovne lyžovania / snowboardu, tiež tlačidlo na preklik -prihlásenie na aktuálnu ponuku.


ORAVICE - ROHÁČE SPÁLENÁ

3.3. - 6.3.2022

Štvrtok - Nedeľa

Ponúkame výučbu Lyžovania a snowboardingu v lyžiarskom stredisku ORAVICE v srdci Oravy. Toto úžasné prostredie nám ponúka priamo ubytovanie v dedine ORAVICE rovno oproti lyžiarskému stredisku MEANDER SKI RESORT ORAVICE.

Výučba prebieha v dvoch formátoch: 

A. Privátne lekcie sú vhodné pre začiatočníkov a mierne pokročilých - Úroveň 1, 2,.

B. Skupinové lekcie sú vhodné pre deti a dospelých, ktorí sa poznajú a sú na rovnakej úrovni, alebo lyžiarov, snowboardistov, ktorí sú si istí svojím zaradením do Úrovni 3, a viac. 

Info: Lekcie si môžete rezervovať prostredníctvom formulára. Ceny sú platné podľa cenníka nižšie (v prípade prihlásenia viacerých členov možná dohoda).

viac: info@sarkan.net

STREDISKO: Určené pre začiatočníkov až pokročilých. Ponúka upravené modré a červené svahy pre základy lyžovania a pre pokročilé lyžovanie roznych úrovní. Stredisko je fantastický položené rovno v dedine a okrem lyžovania ponúka rozne možnosti prechádzok, bežeckého lyžovania a ako bonus TERMÁLNE BAZÉNY a AQUAPARK, ktoré si po poriadnej lyžovačke zaslúžite.  

Ubytovanie: vieme vybaviť priamo na CHATA ORAVICE, ktorá je klasická turistická chata ale s čistotou a naozaj ľudským prístupom. Rovno oproti svahu a napešo s lyžiarskou výstrojou ideme na svah. 

* V prípade záujmu o ubytovanie treba napísať čo najrýchlejšie - info@sarkan.net alebo pri rezervácií. Máme ešte kapacity k dispozícií, alebo ponúkneme typy.

Strava je priamo možná na Chate fromou raňajky-polpenzia-večera, alebo sa budete stravovať v lokálnej úžasnej Kolibe.

INDIVIDUÁLNA DOPRAVA - dieťa/dospelý prichdza do určenej lokality vlastnou dopravou.

ORGANIZOVANÁ DOPRAVA - Odchod v skorých ranných hodinách, príchod v neskorších večerných hodinách.  V prípade záujmu o organizovanú dopravu nás prosím informujte v rezervačnom formuláry. V prípade naplnenia kapacity Vás budeme informovať. 

OSTATNÉ: možnosť vyžitia sa aj v okolitých strediskách VITANOVA a ZVEROVKA SPÁLENA

Športové vyžitie: LYŽOVANIE, SÁNKOVANIE, BEŽECKÉ LYŽOVANIE, TURISTIKA, SKITOURING


Cenník - individuálná/skupinová výučba

LYŽOVANIE

Súkromna výučba / 2hodinový blok

1 -3 osoby

44 € / 1osoba

Skupinová výučba / 2hodinový blok

skupina je od 4 a viac osôb

26 € / 1osoba

KEMP

2 dňová výučba v skupine (celodenné jazdenie)

120 € / 2dni / 1 osoba

SNOWBOARD

Súkromna výučba / 2hodinový blok

1 -2 osoby

50 € / 1osoba

Skupinová výučba / 2hodinový blok

3-4 osoby

28 € / 1osoba

KEMP

2 dňová výučba v skupine (celodenné jazdenie)

120 € /2dni/ 1osoba

Info k výučbe:

  • skupina je tvorená podľa úrovne lyžiarov / snowboardistov/ veku / vhodnosti /na základe vášho osobného posúdenia - prosím, pozrieť rozdelenie ÚROVNÍ. Hlavným kritériom na zaradenie je názor inštruktora priamo na mieste. Výborný priestor na posúdenie je pred samotným začiatkom lekcií, ráno pred 10. V prípade otázok zaradenia volajte, píšte - poradíme.

  • povinná výbava: LYŽE, LYŽIARKY, PALIČKY vo výbornom technickom stave, PRILBA, športové oblečenie, náhradné oblečenie, minisnack, pitný režim. V prípade potreby ZAPOŽIČANIA VÝSTROJE nás kontaktujte alebo využite služby požičovne BEKR ( pri prenájme použite heslo "Šarkan"-zbierame kredity na zľavy pre Vás).

V prípade nejasnosti, otázok, dotazov či iných potrebných informácií ohľadne výučby nás prosím kontaktujte: info@sarkan.net