Členovia ŠARKAN TÍMU

Každý z nás miluje šport a deti!!! Venujeme sa športu od detstva. Každý z nás je profík a prešiel si prácou s deťmi či už v detských táboroch alebo individuálnych kurzoch, školách alebo voľnočasových aktivitách. Máme radosť z pohybu a o to viac sa tešíme keď môžeme naším - Vaším deťom odovzdávať radosť zo športu.

Peter Oslej "ŠARKAN"

Zakladateľ a Tréner MTB/vodné športy/lyže/horský beh

v skratke

...som blázon do športov. Mnohí ma považujú za "motorovú myš" alebo ako povedala kamarátka na bike-u "Šarkan" leť!

Športujem od svojich 4 rokov, takže nie je som ako by jeden povedal, žiadna "rýchlokvaska" :) V mnohých športoch som pretekal od detstva-začal som so zjazdovým lyžovaním... Najväčšie úspechy som dosiahol vo vodnom lyžovaní, kde som bol aj v reprezentačnom tíme. Aktuálne pretekám hlavne v horskom behu, kde bývam často na stupňoch víťazov .MTB XC som tiež venoval pozornosť ... K najväčším úspechom patrí víťazstvo v pretekoch Stupava Trophy v kombinácii MTB & RUN muži celkovo.

skúsenosti

V rokoch 2010 až 2012 som viedol kurzy vodného lyžovania a wakeboardingu za člnom. Táto moja činnosť je čiastočne zdokumentovaná na mojej Facebookovej stránke Cantina  wake-ski. Táto skúsenosť sa stala odrazovým mostíkom pre prácu inštruktora detí aj dospelých, práve v športoch, ktoré milujem: horský bicykel, kiteboarding, zimné lyžovanie-aj vo voľnom teréne, snowkiting, a iné.

Padleboard (SUP), tenis, bedminton, friesbee, pingpong, Inline, sú ďalšie zábavky, ktoré sú so mnou už hodne dlho,  ale nie ej nane čas lebo: v roku 2020 som sa presťahoval z Bratislavy do Stupavy, mestečka v lone prírody, to ma inšpirovalo k vytvoreniu ponuky pre tunajších ľudí bez nutnosti cestovať...a tak vznikol Šarkan "Stupava" Tím!

Kejt

tréner MTB / SUP / lyže/ snowboard/ animátor  ((momentálne na rodičovskej dovolenke ))

Behám po kopcoch od detstva. Rodičia ma postavili na lyže už v mojich 3rokoch a preto mi táto aktivita zostala aj dodnes. Venujem sa aktívne Freeride Snowboardingu a lyžovaniu, som aj aktívna inštruktorka/trénerka lyžovania pre deti od 3 - 15rokov. Mimo zimnej sezóny sa aktívne venujem bicyklovaniu a to predovšetkým horskej cyklistike (MTB -XC,  enduro). Zúčastňujem sa od roku 2018 pretekoch MTB XC UCI a plánujem zdolávať kopce aj naďalej . Okrem bike-u milujem vodné športy (paddleboard, wakeboard), zimné športy, loptové hry, bedminton, tenis, turistiku, pohyb v prírode a lese, prácu so psami a vlastne žiaden šport pre mňa nie je nezvládnuteľný. 

Som rodená Stupavčanka a naše kopce velmi dobré poznám.

Skúsenosti

Inštruktor lyžovania a snowboardingu, bežeckého lyžovania 

Animátor voľného času 

Manažér a koordinátor športových podujatí a miniklubov

 *lyžiarský Inštruktor:Švajčiarsko,Rakúsko,Taliansko,SR

Monika Palečková

horský beh, horská cyklistika, cestná cyklistika, lyže a bežky...

Pohyb v prírode mám pod kožou, les  je moja telocvičňa.

Som vďačná za podporu, ktorú som pri športovaní dostala a dostávam. Čo som dostala dávam ďalej a preto podporujem v športovaní v prírode deti aj dospelých. Dlhé trate sú prirodzene moje. Rada však posúvam svoje hranice k nepoznanému a pracujem aj na zrýchleniach a nových výzvach. Horské maratóny na bicykli jazdím už 17 rokov, mám doma peknú zbierku pohárov a medailí, veľa silných zážitkov a priateľov podobnej "krvnej skupiny". Horské behy ma chytili za srdce o pár rokov neskôr, behám ich približne 12 rokov. Výsledok je dobré zdravie, dobrá nálada, dobrí priatelia, medaily a poháre... Cením si každý odbehnutý kilometer, vybranú spoločnosť a nezmazateľne uložené skúsenosti. Behať po lesoch považujem za privilégium, ktoré človek dáva sám sebe. Môj splnený sen je celoročný pohyb v prírode. Moje krédo, keď môžem byť v pohybe tak "musím.


Miňa

triatlon, horská , cestná cyklistika, plávanie, ...

K aktívnemu športu som sa dostala vo svojich devätnástich rokoch - kedy som okúsila svoje prvé bežecké preteky. Od tohto momentu som už behať neprestala, zamilovala som sa do atmosféry pretekov, kde vládne dobrá nálada, spolupatričnosť pretekárov, túžba prekonať samého seba, alebo si ísť zabehať len tak - pre radosť v kolektíve usmiatych ľudí. Po pri behaniu samozrejme nesmel chýbať bicykel, či už MTB alebo cestná cyklistika. Od roku 2014 som sa začala venovať kondičnému plávaniu, ktoré ma postupne priviedlo k triatlonu, v ktorom sa spájajú moje obľúbené športy - beh, cyklistika a plávanie. Aktuálne som členkou triatlonového klubu FÉNIX3CLUB, a zúčastňujem sa triatlonových pretekov, najčastejšie šprint triatlonu. Počas voľných dní mám rada turistiku, riversurfing, alebo jogu, ktorá sa pre mňa stala prostriedkom pre regeneráciu tela aj mysle.  

Jakub Lachkovič

Jazdím downhill a enduro  eur´opske, slovenské,  tiež svetový pohár. Medzi moje najlepšie výsledky považujem 11. miesto na európskom pohári v Rakúskom Semmeringu. 

------

Jakub nám zároveň  robí príležitostne inštruktora od 2021 , či už na našich tréningoch, táboroch  (aj malých detí) alebo na špeciálnom kempe  Trail Expert  


David Cíbik

 mám 20 rokov pretekám na horkých bicykloch v discipline Enduro, ale som veľký fanúšik cyklistiky všeobecne. Jazdim takmer na každom druhu bicykla. V roku 2023 sa mi podarilo vyhrať Slovenský pohár v endure v kategórii U21 (juniori). Momentálne už jazdím viac pre radosť , pretekárske výzvy ma , ale nenechávajú v kľude… Mám bohaté skúsenosti, keďže som už jazdil vo väčšine prestížnych lokalít na horskú cyklistiku v Europe a s tými najlepšími jazdcami zo Slovenska a Čiech.

David s nami spolupracuje, ak vyjde čas na tréningoch, ale hlavne ho môžete spoznať ako inštruktora na táboroch a kempe Trail Expert

Juraj Šebesta

...hrám hokej, "bikujem", behám, cvičím, mám rád turistiku a všetky športy kolektívne aj pre jednotlivcov, každý jeden deň sa sústreďuje na šport a každý deň mám nejaký tréning.


a ďaľší vynikajúci športovci... 


pridaj sa k nám 

Šarkan tím sa mení, rozrastá je stále v pohybe ... preto ak ti je naša filozofia života a aktivity blízke, radi ťa uvidíme v našich radách  

hľadáme

inštruktor tréner animátor športovec člen realizačného tímu ...

všetko čo robíme, robíme s plným nasadením, s energiou, so srdcom
viac info o pozíciách v Šarkan tíme priamo tu v dotazníku