Členovia ŠARKAN TÍMU

Každý z nás miluje šport a deti!!! Venujeme sa športu od detstva. Každý z nás je profík a prešiel si prácou s deťmi či už v detských táboroch alebo individuálnych kurzoch, školách alebo voľnočasových aktivitách. Máme radosť z pohybu a o to viac sa tešíme keď môžeme naším - Vaším deťom odovzdávať radosť zo športu.

Peter Oslej "ŠARKAN"

Zakladateľ a Tréner MTB/vodné športy/lyže/beh

v skratke

...som blázon do športov. Mnohí ma považujú za "motorovú myš" alebo ako povedala kamarátka na bike-u "Šarkan" leť!

Športujem od svojich 4 rokov, takže nie je som ako by jeden povedal, žiadna "rýchlokvaska" :) V mnohých športoch som pretekal od detstva-začal som so zjazdovým lyžovaním... Najväčšie úspechy som dosiahol vo vodnom lyžovaní, kde som bol aj v reprezentačnom tíme. Aktuálne pretekám hlavne v horskom behu, kde bývam často na stupňoch víťazov a v Mountainbiku XC som tiež dobrý. K najväčším úspechom patrí víťazstvo v pretekoch Stupava Trophy v kombinácii MTB & RUN muži celkovo.

skúsenosti

V rokoch 2010 až 2012 som viedol kurzy vodného lyžovania a wakeboardingu za člnom. Táto moja činnosť je čiastočne zdokumentovaná na mojej Facebookovej stránke https://www.facebook.com/OslejSports/. Táto skúsenosť sa stala odrazovým mostíkom pre prácu inštruktora detí aj dospelých, práve v športoch, ktoré milujem: horský bicykel, kiteboarding, zimné lyžovanie-aj vo voľnom teréne, snowkiting, a iné.

Padleboard(SUP), tenis, bedminton, friesbee, pingpong, Inline, sú ďalšie zábavky, ktoré sú so mnou už hodne dlho..

v roku 2020 som sa presťahoval z Bratislavy do Stupavy, mestečka v lone prírody, to ma inšpirovalo k vytvoreniu ponuky pre tunajších ľudí bez nutnosti cestovať...a tak vznikol Šarkan Stupava Tím!

Kejt

tréner MTB / SUP / lyže/ snowboard/ animátor

Behám po kopcoch od detstva. Rodičia ma postavili na lyže už v mojich 3rokoch a preto mi táto aktivita zostala aj dodnes. Venujem sa aktívne Freeride Snowboardingu a lyžovaniu, som aj aktívna inštruktorka/trénerka lyžovania pre deti od 3 - 15rokov. Mimo zimnej sezóny sa aktívne venujem bicyklovaniu a to predovšetkým horskej cyklistike (MTB - mountainbike). Zúčastňujem sa od roku 2018 pretekoch MTB XC UCI a plánujem zdolávať kopce ja tento rok. Okrem bike-u milujem vodné športy (paddleboard, wakeboard), zimné športy, loptové hry, bedminton, tenis, turistiku, pohyb v prírode a lese, prácu so psami a vlastne žiaden šport pre mňa nie je nezvládnuteľný. 

Som rodená Stupavčanka a naše kopce velmi dobré poznám.

Skúsenosti

Inštruktor lyžovania a snowboardingu, bežeckého lyžovania

Animátor voľného času 

Manažér a koordinátor športových podujatí a miniklubov

 *lyžiarský Inštruktor:Švajčiarsko,Rakúsko,Taliansko,SR

Monika Palečková

horský beh, horská cyklistika, cestná cyklistika, lyže a bežky

Pohyb v prírode mám pod kožou, les  je moja telocvičňa.

Som vďačná za podporu, ktorú som pri športovaní dostala a dostávam. Čo som dostala dávam ďalej a preto podporujem v športovaní v prírode deti aj dospelých. Dlhé trate sú prirodzene moje. Rada však posúvam svoje hranice k nepoznanému a pracujem aj na zrýchleniach a nových výzvach. Horské maratóny na bicykli jazdím už 17 rokov, mám doma peknú zbierku pohárov a medailí, veľa silných zážitkov a priateľov podobnej "krvnej skupiny". Horské behy ma chytili za srdce o pár rokov neskôr, behám ich približne 12 rokov. Výsledok je dobré zdravie, dobrá nálada, dobrí priatelia, medaily a poháre... Cením si každý odbehnutý kilometer, vybranú spoločnosť a nezmazateľne uložené skúsenosti. Behať po lesoch považujem za privilégium, ktoré človek dáva sám sebe. Môj splnený sen je celoročný pohyb v prírode. Moje krédo, keď môžem byť v pohybe tak "musím.Eva

Joga / MTB/ SUP/ hudba / tanec

Milujem prírodu a čas strávený s deťmi. Sú pre mňa veľkou inšpiráciou. športy ako bicyklovanie, plávanie, paddle board ale aj joga a tanec sú ideálne pre letné stupavské dni. 

Som vyštudovaná herečka, speváčka a tanečnica, okrem účinkovania na divadelných doskách a v televízii mám za sebou učiteľské kurzy hatha jogy a power jogy, robím workshopy kontaktného a intuitívneho tanca, acro jogy, tri letá som viedla aj paddle board jogu. Pohyb je mi prirodzený od malička, pružné a zároveň pevné telo podporí aj našu vnútornú kreativitu obrazotvornosť a tvorenie.

Venujem sa športu od detstva a teším sa, že budeme spoločne s deťmi môcť objavovať stupavské kopce, okolitú prírodu, že si posilníme naše telá a zažijeme nezabudnuteľné momenty. 

Viac info 

o mojich aktivitách si môžete pozrieť na www.evasakalova.com