2 %

2% sú príležitosť neváhajte!


 aj v roku 2024 sme zaregistrovaní ako prijímatelia 2%

...vy chodíte do práce, platíte dane...                  - mi sa snažíme vytvárať lepšie podmienky pre športovú činnosť detí - darovaním 2(3) % nám,  pomáhate priamo SVOJÍM  DEŤOM

to sa nám javí ako zmysluplné 

projektov je veľa...(sám môžeš navrhnúť) 

 podpory málo  ...   

OZ Šarkan tím prijímanie 2% z dane=pomoc našej spoločnej aktívnej komunite 

  viac tu 

brigáda rodičov a detí pre deti ...kedykoľvek si vítaný

prihlásenie na brigádu 

mini formulár: vypíš dátum čo najskôr a mi zorganizujeme pre teba tím ... 

►ak nemáš čas (a už jazdíš na nami tvorenom Šarkan ihrisku či ostatných single , pump-flow trailoch ...) a  chceš nás podporiť ..tak budeme radi!  ale najlepšia je osobná pomoc ..je to úžasné keď sa ľudia dajú dokopy :)  

číslo účtu: SK3209000000005185670934         správa pre prijímateľa:  ŠARKAN IHRISKO meno priezvisko (ak chceš -budeme radi ...aspoň keď sa stretneme -budeme vedieť  poďakovať,   nie sa pýtať.....) 

VOPRED ĎAKUJEME 


Výjazdy a TRAILOVAČKY sú určené pre deti od 8 rokov do 14 rokov 

Športovo zdatné a zdravé deti, ideálne so skúsenosťou bicyklovania v teréne. Je potrebná poriadna biker-ská výzbroj ako je bicykel vo výbornom technickom stave, helma, vhodné športové oblečenie (chrániče kolenné a lakťové v prípade výjazdu do BikeParku), náhradné tričko, fľaška s vodou. Poistenie dieťaťa. (je nutné preukázať pri začiatku výletu) 

Výjazdy pre NAJMENŠÍCH od 4 rokov do 6 rokov

Organizujeme v skupine max 8 detí. T.j. na jedného inštruktora 4 deti. Hravou formou sa učíme správne bicyklové postoje, pohyby a učíme sa zdolávať rôzne terény v lesoch. Postupne sa dostaneme i na malé prekážky a traily. Taktiež je nevyhnutné aby dieťa bolo pohybovo aktívne a malo skúsenosť s jazdou na bicykli. Je potrebný bicykel vo veľmi dobrom technickom stave na jazdu v teréne.