MTB trail špeciál 

prihlás sa na konkrétny TERMÍN

Tréning s Jakubom & Kate

Keďže, ako väčšina z vás vie, máme v stálom pláne jazdiť všetko čo nám Malé Karpaty ponúkajú. Okrem iného sú to aj TRAILY, špeciálne trate pre MTB teda horský bicykel ...ich vznik je spojený s technickými vylepšeniami horských bicyklov a tým aj možností čo sa s nimi dá robiť... Jakub Lachkovič je odchovanec Kolieska domáceho špecialistu na downhill-teda zjazd -máme ho už v tíme od minulej sezóny. Jeho zručnosti a skúsenosti by sme radi ponúkli aj v špeciálne vedenom tréningu a následne celej sérii. 

Kate je druhý odchovanec Kolieska a samouk&pretekár v kategórií Enduro, Woodrally a spolu s Jakubom a Petrom organizuje trailové tréningy. Radi by sme touto cestou ponúkli naše zručnosti a naučili deti techniku jazdenia na náročnejších trailoch a v bikeparkoch. 

KEDY (ponúkame dva formáty tréningov): 

1. SOBOTA o 10:00hod. STUPAVA: 

  • Cena 20 € za 2 hodiny tréningu pre neprihlásených na naše regulárne tréningy, pre prihlásených je to cena regulárného tréningu.   
  • Stretnutie: výjazd priamo zo Stupavského parku - Plecháč o 10:00hod.

2. ŠTVRTOK o 16:00 - 18:30hod BA KOLIBA

  • Cena 25€ / osoba (prihlásení/neprihlásení) 2:30hod tréningu
  • V cene tréningu nie je započítaný lístok do BIKEPARKU: 9€.
  • V prípade záujmu o dopravu - t.j. spoločný odchod zo Stupavy doplatok 8€/osoba.
  • Stretnutie: 15:45 BA Koliba - Lanovka vrchná stanica
  • Príchod: 19:00hod Plecháč, Stupava
  • Bikepark nie je nutnosťou - závisi od skupiny, schopností a zručností. Do bikeparku sa môžeme/nemusíme dostať t.j. využívame okolité technické traily s vlastným výšlapom. Ak je však skupina zručná a zdatná ide sa do Bikeparku (inštruktor rozhodne priamo v deň tréningu)

 ...o čo ide? Naučiť sa viac a užiť si viac klopiek, nerovností, vĺn...bez strachu a so sebavedomím, na ktorom pracujem práve tréningom.. Nejde nám o to aby sme z detí spravili pretekárov, ale aby aj tento druh bicyklovania ochutnávali, čo sa už deje na naších tréningoch , lebo máme už aj špeci šarkan ihrisko , ktoré sa ujalo a deti ho milujú a berú všetky technické prvky ako zábavu ..."paráda" ako hovorím :)

Pre koho je tréning vhodný? deti s trailovými skúsenosťami, deti staršie 8-9 rokov až najstarších 13-14 ročné

Prihlásiť sa na tento špeciál môžete osobitne nižšie pomocou FORMULÁRU - a to na konkrétny uvedený dátum, alebo v prípade, že dátum nie je zverejnený napíšte Vami vyhovujúci deň a nájdeme skupinu. 

Pre TRAILOVÝCH NADŠENCOV organizujeme okrem tréningových sobôt a štvrtkov aj KEMPY a VÝLETY. Preto sledujte NOVINKY a prihláste sa na BIKOVAČKU so Šarkan tímom.

ČO JE V CENE? 

Športové aktivity pod dohľadom športovcov a inštruktorov, ktorý sa orientuj na Trail/Enduro jazdu

Aktívny 2 hodinový tréning na miestných trailoch

ČO SO SEBOU?

Pohodlné športové oblečenie
Oblečenie rezervné na prezlečenie
Funkčný bicykel
Športovú obuv
Pitný režim
Extra Poistenie

V prípade záujmu o CELODENNÝ TRÉNING alebo organizovaný VÝJAZD čítajte viac v NOVINKÁCH.