PRILBA a CHRÁNIČE

30.11.2021

... prečo mám jazdiť s prilbou, prečo mám nosiť chrániče VEĎ JA NEPADÁM..... .

PRE všetkých našich malých ale i veľkých BIKEROV sme pripravili výber prilieb, ktoré vieme pre Vás bezstarostne zabezpečiť (teda do vypredania zásob). 

Pre správnu VEĽKOSŤ je potrebné zmerať OBVOD HLAVY nad uškami :) 

  • DETSKÉ VEĽKOSTI:  XXS (47 - 51 cm), S ( 52 - 55,5 cm), M (55,5 - 59 cm)

Jednoducho a hravo objednajte prilbu BERN cez sarkan@sarkan.net . (Zadajte FARBU - TYP & VELKOSŤ).

Ostatné prilby (detské - dámske - pánske) vieme zabezpečiť ale možete kúpiť aj na webe partnera priamym preklikom na obchodnika  FOX - CRATONI

BERN - bike&ski&water

štýlová - ľahká a funkčná 

Výborný štýl a strih. Parádny formát na MTB. Je veľmi odolná, technická a ľahká. Hlavnou výhodou je jej SEZÓNNOSŤ. Bern prilby sa vyznačujú tým, že si vieš kúpiť výplne a jednoducho behom minúty zmeniť MTB prilbu na ZIMNÚ prilbu. To znamená je všestranne využiteľná na zimné - letné športy. Nemá úplne klasický tvar bicyklovej prilby ale to je práve ono - MTB je štýl. Má úzky profil, funkciu Zipmold+ na tlmenie nárazov, odnímateľný šilt, možnosť meniť vnútro (zima/leto) vďaka odnímateľným vložkám.

MINI MINI prilba pre maximálnu bezpečnosť

TIGRE : Pre našich najmenších máme tiež parádnu a štýlovu Bernku, ktorá je určená pre mini hlavičky a to vo veľkosti XXS 47 - 51 cm. Prilba, ktorá je určená na rôzne ročné obdobia a na rôzne športové aktivity ako sú korčule, bicykel, lyže, sánkovanie, člnkovanie, vodné športy.. Je ľahučka, disponuje vetracími otvormi, má úzky profil, môžete meniť vnútro (zima/leto), má odnímateľný šilt a funkciu Zip Mold Plus, ktorá zaistí dokonalú ochranu pred nárazmi. 

 BERN TIGRE UNISEX - vesmír, saténová modrá - DOSTUPNÉ

Veľkosť XXS ( 47 - 51 cm) 

CENA: 35,00 Euro

MIDI A MINI špecialitka

Bern Niño a Niña s odnímateľným šiltom, vetraním a veľmi ľahkou konštrukciou. Vďaka nastaviteľnému obvodu skvele sedí na hlave. Systém vpínacích vložiek umožňuje upgradovať prilbu na zimný variant a užívať si ju tak po celý rok. Kým si deti zamilujú grafiku na prilbách, farby a šilt, rodičia jej bezpečné nosenie a celoročnú všestrannosť. 

BERN NINO 2.0 (chlapčenská)  DOSTUPNÁ -  čierna/M

BERN NINA 2.0. (dievčenská) - DOSTUPNÁ - biela/ S 

VEĽKOSTI: S ( 52-55,5cm), M (55,5 - 59cm)

* dostupnosť je limitovaná

CENA: 39,00 Euro 

* dostupné aj s funkciou MIPS 49,00Euro

BERN Camino

Zimna špecialita pre malých lyžiarov. 

Parádna a bezpečná prilba pre malých odvážlivcov. Helma Camino od značky Bern má skvelú povesť jednej z najlepších heliem pre tých najmenších. Bern Camino má patentovanú Zip Mold Plus konštrukciu, vďaka ktorej je ľahučká a bezpečná. Je to výborná a štýlová voľba, ktorá spĺňa všetky bezpečnostne EU parametre. Má nastaviteľný obvod vnútornej vložky a vetracie otvory. Možnosť výmeny vnútornej vložky za letno-jarnú variantu.

CENA: 49.00 Eur

Farebné varianty: zelená flight, čierna, biela

Veľkosť: XS/s (51 -53cm), S/M (53 -55.5cm)