Šarkan aktivity v roku 2021

08.12.2021

O tom ako sme si celý rok 2021 užili na pravidelných MTB tréningoch a počas letných táborov.

Šarkan leto s horským bicyklom

Naše tábory sme organizovali od prvého týždňa kedy deti opustili školské lavice. Ponúkli sme usadeným deťom zmmenu , ktorú prijali:  čerstvý vzduch - pestrý športový program,  priateľský prístup a radosť z nových kamarátstiev, ...všetko pod vedením nás trénerov, tvorcov programov.


tábory sú 5 dní pohybu - 5 dni horská  cyklistika vo všetkých  podmienkach  

spestrenie programu jazda na koni, paddleboard na jazere spolu s unikátnym vodným lyžovaním,  opekačka, kite skúška, a mnoho iných aktivít , ktoré máme radi 

To všetko Vás opäť čaká v novom roku.

Letné tábory pod značkou Šarkan, organizujeme  druhý rok a v roku 2021 aj vďaka podpore mesta Stupava a Bratislavského samosprávneho kraja sme mohli potešiť naše deti darčekmi a profesionálnym  CYKLISTICKÝM DRESOM, ktorý im bude pripomínať príjemné chvíle prežité so Šarkan tímom a zároveň ich bude motivovať k novým športovým cieľom. Kto by nechcel reprezentovať na cyklistických pretekoch v profi DRESE

Okrem letných táborov majú "Šarkan zverenci" možnosť zúčastniť sa na iných celoročných aktivitách projektu "Šarkan", kde si počas celého roka môžu vyskúšať rôzne formáty výuky HORSKEJ CYKLISTIKY, ale aj iných športov, a to LYŽE, SNOWBOARD, SKIALP, KITEBOARDING, VODNÉ LYŽOVANIE a podobne. 

 Viac o programe letných táboroch sa dočítate TU.

Aj tento rok 2022 sa na Vás tešíme

Fotogaléria

Šarkan partneri

Za spoluprácu vďačíme mestu STUPAVA, ktoré podporuje športové iniciatívy v meste a to formou možnosti organizovania športových aktivít, vzdelávania a spolupráce s miestnymi klubmi a školami. Ďakujeme Bratislavskému samosprávnemu kraju a hlavnému mestu Bratislava, za podporné programy na podporu pohybových aktivít a neformálneho vzdelávania v oblasti práce s deťmi a mládežou a dotácie, kde sme mohli deťom venovať cyklistické dresy  a drobné dary, ponúknuť deťom a zároveň tak rodičom službu požičovne bicyklov na ďalšiu motiváciu pre aktívne športovanie a rozširovanie povedomia o horskej cyklistike v Bratislavskom kraji. 

V neposlednom rade však ďakujeme PRÍRODE, ktorá nás obdarila všade vôkol nás. Malé Karpaty sú bohaté na rozvoj Horskej Cyklistiky a preto i my v "Šarkan Tíme" sa budeme naďalej snažiť budovať povedomie a motivovať deti a mládež v tomto športovom smere.