VÍKENDOVKA

viacdenný VÝLET s dopravou a ubytovaním

Výjazd je vhodný aj pre DOSPELÝCH. Preto neváhajte a prihláste sa na TRAILOVÚ VÝUKU s nami. V prípade, že doprevádzate dieťa (individuálna doprava), máte svoj vlastný športovo-rekreačný program. Stretávame sa na obed, olovrant a počas dňa podľa potreby.

PONUKA LOKALÍT:

1. Jedovnice - Česko, Moravský Kras 

2. Rychlebské Stezky - Česko, Jeseníky 

3. Kopřivna ČESKO - Beskydy 


CENA: od 169€ / osoba

  • VÝUČBA: SOBOTA a NEDEĽA
  • Organizovaná doprava Minibusom
  • Úschovňa bicyklov
  • Ubytovanie v 3* zariadení s raňajkami/alebo polpenziou
  • Strava (raňajky, obed, večera) +potrebné pribaliť vreckové pre hladošov
  • Pobytový balík od 169€ / osoba
  • TERMÍNY: LETO-JESEŇ 2022

naše SLUŽBY

V cene POBYTOVÉHO BALÍKA nie je zahnuté : Extra poistenie, Lístky do Bike parku/trail entry

ZAUJÍMAVÉ V LOKALITÁCH: V okolí sa dá využiť aj možnosť XC alebo príjemnej bicyklovačky v horskom prostredí. Vieme Vás doprevádzať aj na programe XC, pohodové TRAILOVANIE v okolí. Vhodné aj pre ne-bikerov, v okolí su turistické cestičky, dá sa poprechádzať po mestečku a okolitých dedinkách. Veľmi pekné prostredie a výborna gastronómia. 

Lokality sú vhodné pre deti aj dospelých, ktorí už majú skúsenosť s jazdou na MTB, ideálne na prírodných trailoch alebo upravených parkoch. Športovo zdatné a zdravé deti, ideálne so skúsenosťou bicyklovania v teréne (MTB).

TECHNIKA: výuka je zameraná na jazdu na TRAILOCH, XC a ENDURO - klopky, prekážky, nerovnosti, skoky, väčšie skoky. Prírodné aj upravené traily. Forma výuky sa prispôsobuje veku a zručností jazdcov. 

POTREBNÁ VÝBAVA BIKERA:

BICYKEL v perfektnom technickom stave, CHRÁNIČE: KOLENÁ, LAKTE, CHRBÁT, PRILBA, športové oblečenie, pitný režim, suchý obed alebo vreckové na kúpu teplej stravy priamo v stredisku.

* v prípade potreby zapožičania výbavy CHRÁNIČE, BICYKEL nás prosím KONTAKTUJTE.

REGISTRUJTE SA

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť

Viac info/dotazy : sarkan@sarkan.net

Viac info o lokalite

Stredisko St. Corona am Wechsel nemusí byť len o jazdení v bikeparku dá sa využiť pekné oklie na XC-cross country bikovanie.

Wexl trails / Rakúsko

Pobyt: 215 € / osoba

Ideálny na výučbu jazdy v BIKEPARKU na upravených trailoch, klopkách, koreňoch, freeride a jazdu na vleku

Na traily sa vyvezieme KOTVOU - vlekom, ale aj po vlastných. "Šarkan tím" sa orientuje na výučbu jazdy dolu kopcom. Prekonávame klopky, hrazdy, prekážky, northshore, skočky a kto má chuť skúsi aj FREERIDE (enduro). Jazdime technicky, rozoberáme techniku prekonávania prekážok. Lokalita Wexl trails ponúka aj trailovanie hore kopcom. Závisi od preferencií, vekovej kategórie účastníkov a organizácie výučby. 

Program jazdenia : celodenný alebo poldenný BIKEPARK, a okolité cyklo traily. V cene nie je zahrnutý poplatok za Bikepark (2 dni jazdenia cca 45€/osoba)

Ubytovanie: 2x /3* Penzion priamo pod Bikeparkom

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.

JEDOVNICE / Česko

Pobyt: 179 € / osoba

SINGLE Traily sú vhodné pre deti od 5 rokov. Areál je vhodný pre deti aj dospelých, ktorí už majú skúsenosť s jazdou na MTB. Na traily sa šlape hore kopcom, v lese na tenkých vyznačených cyklistických chodníkoch tzv. SINGLE TRAILY. Žiadne lanovky a vleky nás hore nevyvezú, všetko si odšlapu tvoje nohy. Športovo zdatné a zdravé deti, ideálne so skúsenosťou bicyklovania v teréne. Výuka je zameraná na jazdu na singletrailoch - klopky, prekážky, nerovnosti, malé skoky, úzke cestičky. 

Program: 2 dni jazdenia na Single trailoch / 1x ubytovanie v penzione / 2x raňajky, 1x večera, 2x obed

Viac info o lokalite