ŠARKAN BIKE VÝJAZDY

ŠARKAN TÍM organizuje BICYKLOVÉ VÝJAZDY v horskom teréne tzv. 
MTB VÝJAZD

pre deti od 7 do 14 rokov 

Plnohodnotný športový program organizujeme v malých skupinách. Sme skúsení športovci, jazdci a inštruktori. Naším cieľom je deti naučiť správnu techniku bicyklovania v horskom prostredí. Počas celodenného výjazdu má dieťa možnosť absorbovať viac terénnych možností, objaviť rôzne miesta a terény. Bicyklujeme v malých skupinách s dôrazom na rôznorodosť terénu. 

 • Celodenné bicyklové dobrodružstvo so stravou 
 • Nové a pestré cyklotrasy, traily a rôzne terény 
 • Rôzne lokality v Malých Karpatoch
 • 4 hodiny aktívneho tréningu v horskom prostredí

VÝJAZD STUPAVA

Lokality v blízkosti STUPAVA

 • Miesto stretnutia: PLECHÁČ Stupava
 • Výjazd sa organizuje priamo z mesta STUPAVA (Park, Plecháč), kde následne začína výjazd do Malých Karpát. 
 • Objavujeme blízke lokality s maximalne 30-40km okruhom 
 • Lokality typu: Lozorno, Marianka, Záhorska Bystrica, Borinka, Košariská, Jabloňove, Biely Kríž, Malý Slavín a iné.

VÝJAZD MALÉ KARPÁTY 

individuálne dopravenie DETÍ na miesto určenia

 • Lokality v Malých Karpátoch do 60km zo Stupavy
 • Stretneme sa priamo na mieste určenia (napríklad: Pezínska Baba, Lozorno, Jabloňove, Kuchyňa, Modra, Bratislava a pod.


ORGANIZOVANÝ VÝJAZD

S DOPRAVOU (Individuálna/Organizovaná)

...PRIPRAVUJEME...


 • Spoločný Šarkan výjazd, kde sa premiestníme na vzdialenejšie Lokality - teda lokality aj mimo Malých Karpát. Výjazd je určený samostatne pre deti, ale aj ako komunitný program pre celú RODINU. Deti majú bicyklovú výuku a rodičia svoj vlastný program. Dopravu si klient zabezpečuje individuálne alebo zabezpečíme DOPRAVU Autobusom alebo Vlakom.
 • Lokality do 150km zo Stupavy

Výjazdy a Kempy sú určené pre deti od 7 rokov do 14 rokov 

Športovo zdatné a zdravé deti, ideálne so skúsenosťou bicyklovania v teréne. Je potrebná poriadna biker-ská výzbroj ako je bicykel vo výbornom technickom stave, helma, vhodné športové oblečenie (chrániče kolenné a lakťové v prípade výjazdu do BikeParku), náhradné tričko, fľaška s vodou. Poistenie dieťaťa. (je nutné preukázať pri začiatku výletu) 

Výjazdy pre NAJMENŠÍCH od 4 rokov do 6 rokov

Organizujeme v skupine max 8 detí. T.j. na jedného inštruktora 4 deti. Hravou formou sa učíme správne bicyklové postoje, pohyby a učíme sa zdolávať rôzne terény v lesoch. Postupne sa dostaneme i na malé prekážky a traily. Taktiež je nevyhnutné aby dieťa bolo pohybovo aktívne a malo skúsenosť s jazdou na bicykli. Je potrebný bicykel vo veľmi dobrom technickom stave na jazdu v teréne. V prípade záujmu o túto vekovu kategóriu prosíme o priamy KONTAKT na info@sarkan.net

Galéria VÝJAZDOV

Pre nás so ŠARKAN TÍM-u neexistuje zlé počasie. Snažíme sa byť VONKU čo najviac a za každých okolností. Užívame si horskú cyklistiku, vieme sa efektívne vyzbrojiť i do nečasu - aj toto je súčasťou našej výuky. Správne nastavenie BIKERA a vzťah k prírode, správna výstroj, dobrý technický stav bicykla a iné sa počas výjazdov učíme. 

Tešíme sa na TEBA