TRAILOVÉ VÝJAZDY

Šarkan bicyklové výjazdy & výlety

ŠARKAN TÍM organizuje BICYKLOVÉ VÝJAZDY v horskom teréne

TRAILOVAČKA

pre deti od 7 do 15 rokov 

Plnohodnotný športový program organizujeme v malých skupinách. Sme skúsení športovci, jazdci a inštruktori. Našim cieľom je naučiť deti správnu techniku bicyklovania v horskom prostredí. Vedieme výučbu na cross country tzv. XC lesných trasách, upravených cyklo (MTB) TRAILOCH a v horskom voľnom štýle tzv. Enduro.  Počas celodenného výjazdu má dieťa možnosť absorbovať viac terénnych možností, objaviť rôzne miesta a trasy. Bicyklujeme v malých skupinách s dôrazom na rôznorodosť terénu a vyváženú fyzickú zdatnosť skupiny.

  • Poldenné/celodenné alebo viacdňové bicyklové dobrodružstvo so stravou 
  • Nové a pestré cyklotrasy
  • VÝUČBA: XC, TRAIL, ENDURO 
  • Rôzne LOKALITY: Záhorie, Bratislavský kraj, Slovensko, Česko, Rakúsko, Poľsko
  • PONÚKAME: VÝJAZD 4 hod., JEDNODŇOVÝ VÝLET, VIACDENNÝ VÝLET 


AKTUÁLNA PONUKA VÝJAZDOV

VÝJAZD: Malé Karpaty

prázdniny, víkendy (podľa záujmu a dohody)

od 40 €

JEDNODŇOVKAWEXL TRAILS/ Rakúsko - Bikepark

SOBOTA, alebo NEDEĽA podľa záujmu (min.počet 4 osoby)

od 60 €

JEDNODŇOVKA: Jedovnice - Moravský Kras

Sobota podľa záujmu (min.počet  osoby)

od 55 €

VÍKENDOVKA: Jedovnice - Moravský Kras

JÚL

od 149 €

VÍKENDOVKA: Kopřivná Bike Park / Česká republika

24.6. - 26.6.2022 (plus podľa záujmu, min. 6 osôb)

199 €

VÍKENDOVKA: Rychlebské Stezky / Česká republika

24.6. - 26.6.2022 (plus podľa záujmu, min. 6 osôb)

199 €

Neustále pracujeme na nových lokalitách, ktoré poznáme, máme obehané alebo spoznávame na to, aby sme Vás mohli poprevádzať po krásnom prostredí s moznosťou využitia prírodných a upravených trás na horskú cyklistiku. V prípade záujmu o lokalitu nás kontaktujte


JEDNODŇOVKA

CENA: od 80€
Celodenná výučba pre 1 osobu, vrátane dopravy mikrobusom (výučba v skupine, spoločná doprava so Šarkan tímom). Odchod v skorých ranných hodinách. Výučba prebieha v SOBOTU (na požiadanie možná i nedeľa)

Pre viac info kliknite na konkrétny dátum vyššie

VÍKENDOVKA

CENA: od 149€

Víkend nabombovaný TRAILOVÝM jazdením pod dohľadom profi trénerov. Ubytovanie, strava, výuka a doprava v cene: 2x celodenná výučba na prírodných trailoch, bikepark, XC alebo Enduro výuka v overených lokalitách. 

Pre viac info kliknite na konkrétny dátum vyššie

VÝJAZD - Stupava

CENA: 30€

Program s výjazdom priamo zo STUPAVY. Jazdíme  na okolitých trailoch MALÉ KARPATY - Malý Slavín, Biely Kríž, Košariská,  Záhorska Bystrica, Lamač, Lozorno, Borinka....  Výjazd prebieha v sobotu alebo nedeľu. Od 10:00 - 14:30 hod.

Pre viac info kliknite na konkrétny dátum vyššie 

VÝJAZD - MALÉ KARPATY

CENA: 50€

Program s organizovanou dopravou minibusom. Lokality v Malých Karpatoch do 60 km zo Stupavy. Spoločný odchod zo Stupava/BA do nových lokalít: Pezinska Baba, Jabloňové, Kuchyňa,  Modra, Pezinok, Bratislava a pod. Od 09:00 - 15:30hod.

Pre viac info kliknite na konkrétny dátum vyššie 

TRAILOVAČKY sú určené pre deti od 7 do 14 rokov 

Športovo zdatné a zdravé deti, ideálne so skúsenosťou bicyklovania v teréne. Je potrebná poriadna biker-ská výzbroj ako je bicykel vo výbornom technickom stave, helma, vhodné športové oblečenie (chrániče kolenné a lakťové v prípade výjazdu do BikeParku), náhradné tričko, fľaška s vodou. Poistenie dieťaťa. 

Zaregistrujte sa na VÝJAZD alebo VÝLET vopred. Kapacita je obmedzená na počet 10. Vedieme malé skupiny s dôrazom na efektívnu výučbu. V prípade záujmu o sprievod rodiča, je možnosť zúčastniť sa vo forme vlastného programu alebo komunitnej trailovačky (deti a rodičia spolu). Tešíme sa na VÁS.

Galéria VÝJAZDOV

Pre nás so ŠARKAN TÍM-u neexistuje zlé počasie. Snažíme sa byť VONKU čo najviac a za každých okolností. Užívame si horskú cyklistiku, vieme sa efektívne vyzbrojiť i do nečasu - aj toto je súčasťou našej výuky. Správne nastavenie BIKERA a vzťah k prírode, správna výstroj, dobrý technický stav bicykla a iné sa počas výjazdov učíme. 

Tešíme sa na TEBA