WEXL TRAILS

Rakúsko/St.Corona am Wechsel

TERMÍN: víkendy, sviatky


Celodenný program v BIKE PARKU s vlekom

akčná ponuka: 90 € / osoba

Na traily sa vyvezieme KOTVOU - vlekom ale vyskúšame si aj šliapanie na single trailoch. "Šarkan tím" sa orientuje na výučbu jazdy v technicky upravenom bike parku. Orientujeme sa prevažne na jazdu dolu kopcom. Prekonávame klopky, hrazdy, prekážky, northshore, skočky a kto má chuť skúsi aj FREERIDE (enduro). Jazdíme technicky, rozoberáme každú prekážku, klopku. Stredisko St. Corona am Wechsel nemusí byť len o jazdení v bikeparku. Okolie Wexl trails ponúka aj trailovanie hore kopcom. Závisi od preferencií, vekovej kategórie účastníkov a organizácie výučby.

Spoločný Šarkan výjazd, kde sa premiestnime na miesto určenia Šarkan Mikrobusom

v CENE BALÍKU:

  • komfortná doprava v MIKROBUSE s poistením
  • SNACK a pitný režim počas dňa
  • celodenná VÝUKA v bike parku a okolitých XC Singletrailoch
  • VSTUP na Wexl traily
  • celodenný LÍSTOK do bajkparku
  • odchod cca 07:00hod.
  • návrat cca 19:30hod.
  • v prípade výjazdu na 2dni-vytvoríme zaujímavý balík aj s ubytovaním v 3* zariadení v blízkosti strediska

CENA: 90 €/ osoba

V cene nie je zahrnuté: 

extra poistenie, teplý obed/večera (treba pribalit vreckové)

V prípade, záujmu o výuku na okolitých trailoch mimo jazdy v Bajkparku ponúkame tzv. Panorama BALÍK: 75€ / osoba: sprevádzanie po panoramatických trailoch v okolí St.Corona am Wechsel.

Výučba je určená pre deti od 8 rokov, mládež a dospelých

*účastníci musia mať aspoň minimálnu znalosť jazdy v horskom prostredí a ideálne skúsenosť na cyklistických trailoch. Ak si nie ste istí neváhajte nás kontaktovať alebo skúste JEDNORÁZOVÝ TRÉNING, kde zistíme aké má dieťa zručnosti.

NEVYHNUTNÁ VÝBAVA :

Plnohodnotný a funkčný horský bicykel

Cyklistická prilba a chrániče kolien, lakťov

Odporúčame v prípade jazdy v bajkparku: chránič chrbta, integrálnu prilbu

Na zrealizovanie výjazdu je potrebná účasť minimálne 5 bajkerov

Prihlasovanie sa končí vo piatok 11.11.2022 o 18:00hod.


Cenník SLUŽIEB

INDIVIDUÁLNA DOPRAVA

Cena je určená len na samostatnú výuku so vstupom na traily ( v cene výuky nie je lístok do bajkparku 12-32€). Klient prichádza do strediska individuálne. Stretnutie o 10:00hod. pri pokladni. V cene nie je zahrnuté: Doprava, extra poistenie, listok do bajkparku,obed/večera

VÝUKA BAJKPARK

celodenná výuka v bike parku (bez lístkov)

60 €

VÝUKA PANORAMA TRAIL*

sprievodné celodenné XC jazdenie v okolí st.Corona am Wechsel  (bez dopravy)

60 €

ŠARKAN VÝJAZD s dopravou - špecialna ponuka

Celodenný program s organizovanou dopravou. V cene balíka je zahrnutá: celodenná výučba, doprava mikrobusom, malý snack, lístok do bajkparku a celého areálu. Spoločný odchod a návrat (z/do Stupava**).  V cene nie je zahrnuté: extra poistenie,obed/večera

BAJKPARK BALÍK - akčná ponuka

doprava, výuka, (lístok do bikeparku nie ej v cene )

90 €

PANORAMA TRAIL BALÍK*

doprava, výuka, vstup na traily

75 €

DOPRAVA so ŠARKANOM

doprava Mikrobusom, bez ďalších služieb

30 €

OSTATNÉ INFO

* PANORAMA TRAIL: šlapeme po vlastných TRAIL a XC výuka v okolí St.Corona am Wechsel. Rozne kombinácie okruhov od 5-50km ( závisi od vekovej štruktúry a zručnosti skupiny) . V cene výuky je zahrnutý vstup na traily (mimo Bajkarku). 

** v prípade organizovanej dopravy je stretnutie možné v Stupava, Záhorská Bystrica, Marianka, Bratislava (Pod mostom Lafranconi). V prípade, že si želáte nastúpiť inde ako v meste Stupava prosím napísať do poznámky.

V stredisku sú reštauračné zariadenia, kde je možné zakúpiť plnohodnotný obed, večeru. Strava nie je súčasťou balíkov služieb, preto je potrebné pribaliť stravu na celý deň.


REGISTRUJTE SA

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa vám čo najskôr ozveme s ďalšími inštrukciami k výjazdu. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte: KATKA 0903 239 318, SARKAN@SARKAN.NET 


WEXL TRAILS: 

ZAUJÍMAVÉ V DESTINÁCIÍ: V okolí sa dá využiť aj možnosť XC alebo príjemnej bicyklovačky v horskom prostredí. Vieme Vás doprevádzať aj na programe XC, pohodové TRAILOVANIE v okolí. Vhodné aj pre ne-bikerov, v okolí su turistické cestičky, dá sa poprechádzať po mestečku a okolitých dedinkách. Veľmi pekné prostredie a výborna gastronómia. Viac info o lokalite

TECHNIKA: výuka je zameraná na jazdu na TRAILOCH a ENDURO - klopky, prekážky, nerovnosti, skoky, väčšie skoky. Prírodné aj upravené traily. 

Výjazd je vhodný aj pre DOSPELÝCH. Preto neváhajte a prihláste sa na TRAILOVÚ VÝUKU s nami. V prípade, že doprevádzate dieťa (individuálna doprava alebo doprava Šarkan minibusom), máte svoj vlastný športovo-rekreačný program. Stretávame sa na obed, olovrant a počas dňa. Registrujte sa cez formulár a označte službu "INÉ". Následne Vás budeme kontaktovať s podmienkami účasti.

PRE KOHO? 

Areál je vhodný pre deti aj dospelých, ktorí už majú skúsenosť s jazdou na MTB, ideálne na prírodných trailoch alebo upravených parkoch. Športovo zdatné a zdravé deti/dospelí, ideálne so skúsenosťou v bajkparku, alebo singletrailoch.   

V prípade, že si netrúfate, neviete, nemáte predstavu prosím prihláste DIEŤA / dospelého na JEDNORÁZOVÝ TRÉNING. Tu si s nami vyskúšate ako jazdíme a aké zručnosti očakávame pri celodennom výjazde.    

POTREBNÁ VÝBAVA BIKERA:

BICYKEL v perfektnom technickom stave, CHRÁNIČE: KOLENÁ, LAKTE, CHRBÁT, PRILBA, športové oblečenie, pitný režim, suchý obed alebo vreckové na kúpu teplej stravy priamo v stredisku.

v prípade potreby zapožičania výbavy CHRÁNIČE, BICYKEL, PRILBA nás KONTAKTUJTE alebo máte možnosť zapožičania  priamo na mieste.

Ponúkame možnosť ZAPOŽIČANIA BICYKLA značka Commencal (veľkosť 24´)

Viac info/dotazy : sarkan@sarkan.net, KATKA 0903 239 318