WEXL TRAILS

Rakúsko/St.Corona am Wechsel

TERMÍN: SOBOTA alebo NEDEĽA

Celodenný program v BIKE PARKU s vlekom

CENA: od 55€ / osoba

Na traily sa vyvezieme KOTVOU - vlekom ale vyskúšame si aj šliapanie na single trailoch. "Šarkan tím" sa orientuje na výučbu jazdy v technicky upravenom bike parku. Orientujeme sa prevažne na jazdu dolu kopcom. Prekonávame klopky, hrazdy, prekážky, northshore, skočky a kto má chuť skúsi aj FREERIDE (enduro). Jazdíme technicky, rozoberáme každú prekážku, klopku. Stredisko St. Corona am Wechsel nemusí byť len o jazdení v bikeparku. Okolie Wexl trails ponúka aj trailovanie hore kopcom. Závisi od preferencií, vekovej kategórie účastníkov a organizácie výučby.

Výučba je určená pre deti od 8 rokov, mládež a dospelých

*deti musia mať aspoň minimálnu znalosť jazdy v horskom prostredí. Ak s nie ste istí neváhajte nás kontaktovať alebo skúste JEDNORÁZOVÝ TRÉNING, kde zistíme aké má dieťa zručnosti.

naše SLUŽBY

  VÝUČBA v BIKEPARKU/XC

Zodpovední a skúsení tréneri, ktorí vás sprevádzajú po trailoch 

 • výuka na trailoch od 10:00 - 17:00hod
 • odborné výklady, prekonávanie prekážok a technické vysvetlenie
 • prístup ku každému jednotlivcovi, riešime a prekonávane nástrahy ako "Šarkan tím". Pomáhame si navzájom, učíme sa navzájom - celodenný dohľad.
 • malý snack a pitný režim

CENA: 55€ / osoba

V cene nie je zahrnuté:

* doprava (t. j. prichádzate na miesto výučby individuálne)

* extra poistenie

* lístok na traily/bikepark (cca 20-25€)

JEDNODŇOVKA s DOPRAVOU

Spoločný Šarkan výjazd, kde sa premiestnime na miesto určenia 

 • komfortný MINIBUS s poistením
 • snack a pitný režim počas dňa
 • výuka v bike parku a okolitých XC Singletrailoch
 • vstup na Wexl traily 
 • odchod cca 08:00hod.
 • návrat cca 19:00hod.
 • v prípade výjazdu na 2dni-vytvoríme zaujímavý balík aj s ubytovaním v 3* zariadení v blízkosti strediska

CENA: 80 € / osoba

V cene nie je zahrnuté:

* extra poistenie
* teplý obed/večera(treba pribalit vreckové) 
* lístok do bikeparku- lanovka (cca 13-18€)

V základnej cene samostatnej výučby nie je zahnuté : extra poistenie, lístky do bike parku, strava, ubytovanie

REGISTRUJTE SA

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa vám čo najskôr ozveme s ďalšími inštrukciami k výjazdu

WEXL TRAILS: 

ZAUJÍMAVÉ V DESTINÁCIÍ: V okolí sa dá využiť aj možnosť XC alebo príjemnej bicyklovačky v horskom prostredí. Vieme Vás doprevádzať aj na programe XC, pohodové TRAILOVANIE v okolí. Vhodné aj pre ne-bikerov, v okolí su turistické cestičky, dá sa poprechádzať po mestečku a okolitých dedinkách. Veľmi pekné prostredie a výborna gastronómia. Viac info o lokalite

PRE KOHO? 

Areál je vhodný pre deti aj dospelých, ktorí už majú skúsenosť s jazdou na MTB, ideálne na prírodných trailoch alebo upravených parkoch. Športovo zdatné a zdravé deti/dospelí, ideálne so skúsenosťou v bajkparku, alebo singletrailoch.   

V prípade, že si netrúfate, neviete, nemáte predstavu prosím prihláste DIEŤA / dospelého na JEDNORÁZOVÝ TRÉNING. Tu si s nami vyskúšate ako jazdíme a aké zručnosti očakávame pri celodennom výjazde.    

POTREBNÁ VÝBAVA BIKERA:

BICYKEL v perfektnom technickom stave, CHRÁNIČE: KOLENÁ, LAKTE, CHRBÁT, PRILBA, športové oblečenie, pitný režim, suchý obed alebo vreckové na kúpu teplej stravy priamo v stredisku.

v prípade potreby zapožičania výbavy CHRÁNIČE, BICYKEL, PRILBA nás KONTAKTUJTE alebo máte možnosť zapožičania  priamo na mieste.

TECHNIKA: výuka je zameraná na jazdu na TRAILOCH a ENDURO - klopky, prekážky, nerovnosti, skoky, väčšie skoky. Prírodné aj upravené traily. 

Výjazd je vhodný aj pre DOSPELÝCH. Preto neváhajte a prihláste sa na TRAILOVÚ VÝUKU s nami. V prípade, že doprevádzate dieťa (individuálna doprava alebo doprava Šarkan minibusom), máte svoj vlastný športovo-rekreačný program. Stretávame sa na obed, olovrant a počas dňa. Registrujte sa cez formulár a označte službu "INÉ". Následne Vás budeme kontaktovať s podmienkami účasti.

Ponúkame možnosť ZAPOŽIČANIA BICYKLA značka Commencal (veľkosti 20´, 24´)

Viac info/dotazy : sarkan@sarkan.net